İslami Oteller
Alternatif Tatil Merkezleri bilgi edinme merkezi... İçkisiz, diskosuz ve tesettürlü hanımlara uygun imkanları olan aile otelleri ve tatil köyleri hakkında aradığınız bütün güncel bilgiler...

Grand Akça Hotel Gazipaşa Alanya, Alkolsüz Otel

Otelin Adı: Grand Akça Otel

Odalar: Grand Akça Otel'de 1 Premium, 49 Havuz ve Deniz Manzaralı, 20 Deniz Manzaralı, 20 Doğa Manzaralı ve 10 Ekonomik Oda olmaz üzere toplam 100 oda bulunmaktadır.

Premium Oda: 65 metrekarelik bu odada bir oturma grubu bir çift kişilik yatak bir de ranza bulunmakta olup 6 kişi konaklayabilmektedir. Odada klima, kasa, minibar, televizyon, saç kurutma makinesi ve direk telefon vardır.

Deniz, Havuz Manzaralı Oda: Bu odada
bir çift kişilik yatak, bir ranza ve bir koltuk vardır. 31,5 metrekare büyüklüğündeki bu odada Premium odadaki imkanların hepsi mevcuttur ve maksimum 5 kişi konaklayabilmektedir.

Deniz Manzaralı Oda: 3 kişilik bu odada bir çift kişilik yatak bir de koltuk vardır ve 3 kişi konaklayabilmektedir. Bu odanın imkanları da yukarıdakilerden farklı değildir.

Doğa Manzaralı Oda: Deniz manzaralı odadan tek farkı deniz manzarası olmamasıdır.

Ekonomik Oda: Bu odalarda da 3 kişi konaklayabilmektedir ve deniz ve havuz manzaralıdır.

Yiyecek - İçecek: Her şey dahil sistemi ile hizmet vermektedir. Sabah, öğle ve akşam yemeklerinin yanı sıra geç kahvaltı, beş çayı, gece büfesi isimleri altında ara öğünler vardır. Bayan ve Bay havuzlarında içecek servisleri vardır.

Havuzlar: Bay ve bayanlara ayrı iki yüzme havuzu vardır.

Bay havuzu: Otelin hemen önünde bulunan bu havuz 18 metre uzunluğunda ve 11 metre genişliğindedir. 14 metrelik bir kaydırak vardır ve sadece erkeklere hizmet vermektedir.

Bayanlar havuzu: 21 metre uzunluğunda ve 11 metre genişliğindedir. 15 metre uzunluğunda bir kaydırağı vardır ve havuz dışarıdan görülmeyecek şekildedir.

Sahil: Kum ve küçük çakıl taşlı olan sahil otele 25 metre uzaklığındadır ve mavi bayraklıdır.

Aktiviteler: Haftanın 5 günü farklı animasyon ve müzikler vardır. Ayrıca rafting, mavi yolculuk, Damlataş mağarası, Alanya kalesi turlarına katılmak mümkündür.

Adres: Yat limanı karşısı, Selinus Plajı, Gazipaşa, Antalya

Telefon: 0 242 572 2 572

Fotoğraflar:


0 comments

Yorum Gönderme

Yorum yazarken lütfen, hakaret, aşağılama ve küfüre yer vermeyin. Ayrıca Yorum kurallarına aykırı olduğnu düşündüğünüz veya rahatsız olduğunuz yorumları info@islamioteller.net'e bildirebilirsiniz.Teşekkürler...

 
İslami Oteller Hakkımızda ve İletişim İslami Termal Oteller İslami Tatil Köyleri Ege Bölgesi Otelleri Alanya Tatil Yerleri Tesettür Giyim Otel tavsiye et Gizlilik Sözleşmesi Reklam