İslami Oteller
Alternatif Tatil Merkezleri bilgi edinme merkezi... İçkisiz, diskosuz ve tesettürlü hanımlara uygun imkanları olan aile otelleri ve tatil köyleri hakkında aradığınız bütün güncel bilgiler...

Papatya Apart Hotel Kuşadasi Aydin

Bu otel 2012 yılında yapılan ekleme ve değişikliklerle alternatif turizmin hizmetine girmiştir. Bu değişikliklerin en önemlileri elbette bayanlara özel havuz ve mescittir.

Otelin Adı: Papatya Apart Otel

Kategori: Apart Otel

Konum: İzmir’e 100 kilometre, İzmir Adnan Menderes Havaalanına 90 kilometre, Kuşadası ve Söke’ye 17 kilometre mesafede olup, Pamukkale, Milli Park, Efes, Meryemana, Şirince, Zeus Mağarası gibi
tarihi ve turistlik yerlere günübirlik gezi mesafesindedir. Özel vasıta veya otobüs ile havaalanına ulaşım çok rahattır. 70 metre kum şeridi olan mavi bayraklı plaja yürüyüş mesafesindedir.

Odalar: 9000 m2 yayılan tesis iki otel bloğu (211 yatak) 10 Adet 2 kişilik stüdyo daire 10 Adet 4 kişilik dublex daire 12 Adet 6 kişilik Triplex villa ile 300 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir.

Havuzlar: Bu tesis bir bayan, bir erkek, 2 adet çocuk havuzu ve çocuk bahçesi ile hizmet vermektedir.

Aktiviteler: Açık ve kapalı restoran 2 adet vitamin barı ile gerek grup organizasyonlarında gerek düğün ve davetlerinizde hizmet vermektedir.

1 comment

Anonim dedi ki...

Otel fiyatının diğer islami otellere göre ucuz olmasından dolayı çok tedirgin gittimiz otelde 2 günlük rezervasyonumuzu 1 haftaya çıkaracak kadar memnun kaldık.Bu fiyata her şey dahil çalışmaları da ayrıca memnuniyet vericiydi. Hemen her şeyin yenilendiği odalar ilk girişte hayal kırıklığı uyandırsa da 5* otelde olmadığımızı unutmamamız gerekiyor.Bu bağlamda otelin genel olarak tek beğenmediğimiz yanı restoranın yeriydi.
Otel denize 550 metre mesafede olmasına rağmen,yürünecek yolun sakinliği bu dezavantajı önemsizleştiriyor.Deniz,Ege için hayli sıcak,kumluk ve sığ.Bugüne dek gittiğimiz bir çok 5* otelin denizi ile kıyaslandığında harikaydı.Otelin plajda,şezlong ve şemsiyeleri de bulunuyor.
Tavuk-patates ağırlıklı yemekler,salata standındaki öğle yemeğinde çeşidin yarıya indiği yiyecekler,her daim bol çeşit tatlılar gayet lezzetliydiler.
Memnun kalmadığımız tek nokta,ısrarla davetlerimize rağmen temizliğe ancak otelden çıkış yapacağımız günün bir önceki günü gelinmesi,onda da her hangi bir takviye vs. yapılmayıp,sadece yerlerin silinip gidilmiş olmasıydı.
Sonuç olarak alınan ücrete verilen hizmet normal(Tabi islami otellerle karşılaştırıldığında).Korkarız biraz eksiklikleri olan otelin biraz acemi gözüken otel yönetimi,işleri rayına oturtuğunda fiyatları da diğer otellerden geri kalmaz.Biz,otele 10 üzerinden 7 verdik.

15 Eylül 2013 08:33

Yorum Gönderme

Yorum yazarken lütfen, hakaret, aşağılama ve küfüre yer vermeyin. Ayrıca Yorum kurallarına aykırı olduğnu düşündüğünüz veya rahatsız olduğunuz yorumları info@islamioteller.net'e bildirebilirsiniz.Teşekkürler...

 
İslami Oteller Hakkımızda ve İletişim İslami Termal Oteller İslami Tatil Köyleri Ege Bölgesi Otelleri Alanya Tatil Yerleri Tesettür Giyim Otel tavsiye et Gizlilik Sözleşmesi Reklam