İslami Oteller
Alternatif Tatil Merkezleri bilgi edinme merkezi... İçkisiz, diskosuz ve tesettürlü hanımlara uygun imkanları olan aile otelleri ve tatil köyleri hakkında aradığınız bütün güncel bilgiler...

Sultan Beach Hotel Bodrum

Sultan Beach Hotel 59 adet standart ve 12 aile odası ile Bodrum Gümüşlük'de islami otel kapsamında hizmet vermektedir. Gümüşlük kasabasına uzaklığı 3, Bodrum'a 26 ve havaalanına 65 kilometredir.

Standart odalar bir çift kişilik yatak veya iki adet tek kişilik yataktan oluşuyor. İlave yatak imkanı vardır. 32 metrekarelik standart odalarda televizyon, uydu, telefon, mini bar, klima, banyo/duş, saç kurutma makinesi vardır. Bazı standart odalarda balkon vardır. Mini bar günlük olarak doldurulmaktadır.

Aile odaları 1+1 veya 2+1 odadan oluşmaktadır. Tek odalı aile odalarımızda çift kişilik yatak ve oturma grubu, 2 odalı aile odalarımızda çift kişilik yatak, 2 adet tek kişilik yatak ve oturma grubu bulunmaktadır. Aile odalarında televizyon, uydu, telefon, mini bar, split klima, banyo/duş, saç kurutma makinesi vardır. Bazı odalarımızda balkon bulunmakta olup oda zemini parke ile kaplıdır.

Sultan Beach Otel herşey dahil konseptiyle çalışmaktadır. Sabah, öğle ve akşam yemeklerimizi açık büfe olarak sunulmaktadır. Gün boyu kapaksız içecekler, kahve, çay , su ücretsizdir.Tesisimizde alkollü içecek satışı yoktur.

Erkekler havuzu 180 metrekare olup 170 cm derinliktedir. Bayanlar havuzu 140 metrekaredir ve derinliği 140 cm'dir. Her iki havuzun yanında çocuk havuzları vardır. Otel denize sıfırdır ve kenidne ait plaj ve iskelesi vardır.

Sultan Beach Hotel Resimleri, Fotoğraflar
Not: Otel Yönetiminin isteği ile yorumlar kaldırılmıştır.
 
İslami Oteller Hakkımızda ve İletişim İslami Termal Oteller İslami Tatil Köyleri Ege Bölgesi Otelleri Alanya Tatil Yerleri Tesettür Giyim Otel tavsiye et Gizlilik Sözleşmesi Reklam