İslami Oteller
Alternatif Tatil Merkezleri bilgi edinme merkezi... İçkisiz, diskosuz ve tesettürlü hanımlara uygun imkanları olan aile otelleri ve tatil köyleri hakkında aradığınız bütün güncel bilgiler...

Alaiye Adin Beach açıldığı gibi kapandı

Daha önce kadın erkek karışık havuzlu, bikinili bayanların kol gezdiği, içkinin su gibi aktığı, diskoların sabahlara kadar çalıştığı oteller işleten firma, geçen yıl (2011 yaz sezonu) dindar insanlara hitap eden bir otel açmaya niyet etti. Tabi klasik sahil otelleri ile hizmet vermeye devam ediyorlar. Alternatif Turizm alanında çok ciddi tesis ihtiyacının olduğunu ve bu tesislerde fiyatların uçuk olduğunu gören firma tamamen duygusal nedenlerden dolayı bu işe girdi muhtemelen. Aradan bir yıl bile geçmeden bu otelin kapandığını ve yeni bir tesis açılacağını internet sitesinden öğrenmiş bulunuyoruz. Açıklama aynen şöyle:

"Değerlerinizi ev sahibi" diyerek çıktık yola.
Alternatif Turizm sektöründe hizmet çıtasını yükseelttik.
Tanıtım yılımız olmasına rağmen sız değerli konuklarımızın güveni ve göstermiş olduğu yoğun ilgi, bu sektörde daha büyük yatırım yapmamız gerektiğini gösterdi.
Alaiye Adin Beach Hotel olarak Alanya-İncekum'da hizmet verdiğimiz tesisten ayrılmış bulunuyoruz. Alaiye Adin Beach Hotel bundan böyle başka bir tesisite aynı konsept ile talepleri daha çok karşımaa adına hizmet sektörüne yeni ve daha büyük oteller kazandırmanın gayreti içinde olacaktır.
Geçen yaz mevsimi boyunca göstermiş olduğunuz ilgi ve teveccühe teşekkür eder Türk turizm sektörüne daha kaliteli hizmet anlayışını getirecek yeni tesisimiz için gerekli tüm çalışmaları başlattığımızı ilanen duyururuz.
Alaiye Adin Beach Hotel
Yönetim Kurulu Başkaın
Hasan Uysal

5 yorum

cigdemdnmz dedi ki...

Eee o kadar uçuk bir fiyatla insanları korkuturlarsa böyle kapamak zorunda kalırlar karaburun gibi inşallah bozulmaz bu otelde artık fiyatları indirinde herkes tatil yapabilsin lütfen.

9 Aralık 2011 23:21
Anonim dedi ki...

Otelde balayı düşünüyorduk, kapandığını duyunca aradım, sadece el ve isim değiştirmiş. Yeni ismi belli değil, ama konsept aynı. Yani islami bilinç hassasiyetine sahip insanlara hizmet vereceklermiş. Detayları aldıkça yazarım.

23 Aralık 2011 11:17
Anonim dedi ki...

telefon bilgisi nedir acaba

10 Ocak 2012 06:48
Eda dedi ki...

Tel: 0242 510 15 00
Son durum: Şubatta fiyatlarını ve yeni ismini duyuracaklarmış. 2012 Şubata kadar rezervasyon almıyorlar. Ancak arayıp isim bırakıyorsunuz, onlar şubattan sonra döneceklerini vaat ediyorlar.
Erken rezervasyon yaptırıp kar etmeyi düşünenler için biraz belirsiz bir durum. Çünkü ben Aralık ayından beri fiyat açıklaması bekliyorum. Bu arada diğer otellerin fiyatları arttıkça artıyor. Umarım yeni açılışı sebebiyle fiyatlar çok uçuk olmaz da bizde mutlu bir şekilde tatilimizi yapmış oluruz.

18 Ocak 2012 00:49
Anonim dedi ki...

geçen yıl adin otelde tatil yapmıştık bazı şeyler tam oturmamıştı sahil kayalıktı iyi yüzme bilenler için sorun yoktu iskeleden giriyorlardı telefon açtım görüştüm sahildeki kayaları kırmışlar havuzlarıda büyütmüşler otel yepyeni kaldığımız oda çok güzeldi özellikle yataklar çok rahattı Allah kısmet ederse bu yazda orada olacağız otelin yeni numarasını aldım 0 242 510 22 22

4 Şubat 2012 02:06

Yorum Gönderme

Yorum yazarken lütfen, hakaret, aşağılama ve küfüre yer vermeyin. Ayrıca Yorum kurallarına aykırı olduğnu düşündüğünüz veya rahatsız olduğunuz yorumları info@islamioteller.net'e bildirebilirsiniz.Teşekkürler...

 
İslami Oteller Hakkımızda ve İletişim İslami Termal Oteller İslami Tatil Köyleri Ege Bölgesi Otelleri Alanya Tatil Yerleri Tesettür Giyim Otel tavsiye et Gizlilik Sözleşmesi Reklam