İslami Oteller
Alternatif Tatil Merkezleri bilgi edinme merkezi... İçkisiz, diskosuz ve tesettürlü hanımlara uygun imkanları olan aile otelleri ve tatil köyleri hakkında aradığınız bütün güncel bilgiler...

Beyza, Caprice, Elizan, İnanç, Şah İnn 2012 erken rezervasyon

Bazı oteller şimdiden 2012 Yaz dönemi fiyatlarını açıkladı. İşte bunlardan bazıları ve ayrıntıları:
Beyza Otel yaz sezonu fiyatlarının 79 liradan başladığını duyurmuş ama henüz bir liste yayınlamamış. Ayrıntılar için aramanız gerekiyormuş. Telefon numarasını da verelim. 0 266 396 13 13.

Caprice Palace bilidiği gibi 3 yıl önce 5 yıllık kampanya başlatmıştı. Bu kampanya devam ediyor. Buna göre 2012 Temmuz ve Ağustos aylarında bir kişi fiyatı 70 lira civarında. En az 7 gün süreli ve 5 kişilik odada kişi başı fiyatı olduğunu da hatırlatalım. Ayrıca Ramazan ayı için ekstra %60 indirim uyguladıklarını duyuruyorlar.

Elizan Otel fiyatları diğerlerine göre oldukça uygun görünüyor. 20 Haziran 2012'ye kadar 50 lira, 20 Temmuz 2012'ye kadar ise 60 lira olarak belirlenmiş.

İnanç Otel'in 2012 Temmuz ayında 127 liradan başlayan fiyatları var. Mayıs ve Haziran ayları tabi çok daha ucuz. 57 liradan bmaşlayan fiyatları var. Bu fiyatlar 2011 yılı sonuna kadar rezarvasyon yaptırmanız halinde geçerli fiyatlar olduğunu hatırlatalım.

Şah İnn Paradise bilidiği gibi alternatif tatil sektörünün en iddialı ve büyük konaklama merkezlerinden. Temmuz ayı fiyatları ise 69 ve 79 Avro olarak belirlenmiş.

0 comments

Yorum Gönderme

Yorum yazarken lütfen, hakaret, aşağılama ve küfüre yer vermeyin. Ayrıca Yorum kurallarına aykırı olduğnu düşündüğünüz veya rahatsız olduğunuz yorumları info@islamioteller.net'e bildirebilirsiniz.Teşekkürler...

 
İslami Oteller Hakkımızda ve İletişim İslami Termal Oteller İslami Tatil Köyleri Ege Bölgesi Otelleri Alanya Tatil Yerleri Tesettür Giyim Otel tavsiye et Gizlilik Sözleşmesi Reklam