İslami Oteller
Alternatif Tatil Merkezleri bilgi edinme merkezi... İçkisiz, diskosuz ve tesettürlü hanımlara uygun imkanları olan aile otelleri ve tatil köyleri hakkında aradığınız bütün güncel bilgiler...

Şah Inn Paradise Tatil Köyü Antalya

Antalya Kumluca’daki 5 yıldızlı tatil köyü Şah Inn Paradise, Türk kültürünü ve değerlerini örnek alarak bir konsept oluşturmuş. Demre, Myra, Limyra, Olympos, Saklıkent gibi pek çok tarihi turistik mekanlara yakın olan Şah Inn Paradise, Antalya merkeze de 90 km uzaklıkta bulunuyor.

Alternatif turizm in öncüsü olan tesiste her ayrıntı düşünülmüş. Geniş bir alana kurulu olan Şah Inn Paradise’da 10 bin metrekare bayanlar kompleksi, 30 bin metrekare yeşil alan, 400 metre uzunluğunda plaj, tatlı-tuzlu olmak üzere açık-kapalı havuzlar, çok fonksiyonel güzellik salonları, restoranlar, barlar, oyun salonları bulunuyor. Ayrıca çocuklu ailelerin rahat tatil yapmaları için ücretsiz kreş imkanı sağlanıyor.

Doğayı korumaya da özen gösteren tesis, caretta caretta deniz kaplumbağalarının yumurtlama yeri olan sahillerinin doğal dokusunu bozmuyor ve tesise sonradan yapılan yerleşkeler için kökleriyle sökülen ağaçlar tesis içerisinde farklı bir yere dikiliyor.

Şah Inn Paradise’ın en önemli özelliklerinden biri de iklimi. Antalya’dan farklı bir iklime sahip olan bölgede nem oranı çok düşük ve sıcaklık daha az. Akşamları ise serin serin rüzgar esintisi hakim.

Şah Inn Paradise’da Ramazan ayları da boş geçmiyor. Ramazan’a özel eğlence ve aktiviteler düzenleyen tesis, konuklarına her açıdan mutlu bir tatil yaşatmayı hedefliyor. Her sene tatil köyünü yenileyen ve farklı bir konsept sunan Şah Inn Paradise, 2011 sezonunda ‘Kendinizi evinizde gibi hissetmeyeceksiniz’ sloganıyla konuklarını karşılıyor.

İletiişim Bilgileri

Şah inn Paradise 1.Sınıf Tatil Köyü Merkez
Adres : Mavikent Kumluca ANTALYA
Telefon : +90 242 88 44 666
Faks : +90 242 88 444 90

Şah inn Paradise İstanbul Ofisi - Başakşehir
Adres : Başakşehir 5.Etap Uğur İş Merkezi C Blok Kat : 4 Daire : 45 Başakşehir / İSTANBUL
Telefon : +90 212 488 62 20 - 488 66 20
Faks: +90 212 488 62 21

Online rezervasyon için tıklayın: https://www.sah-mer.com/tr/default.asp

advertorial
 
İslami Oteller Hakkımızda ve İletişim İslami Termal Oteller İslami Tatil Köyleri Ege Bölgesi Otelleri Alanya Tatil Yerleri Tesettür Giyim Otel tavsiye et Gizlilik Sözleşmesi Reklam