İslami Oteller
Alternatif Tatil Merkezleri bilgi edinme merkezi... İçkisiz, diskosuz ve tesettürlü hanımlara uygun imkanları olan aile otelleri ve tatil köyleri hakkında aradığınız bütün güncel bilgiler...

Tesettürlü mayo giydiği için subay eşi tarafından tartaklandı

Tesettür mayo ile denize girecekseniz bundan sonra daha dikkatli olun. Her an saldırıya uğrayabilirsiniz. Mümkünse koruma tutun. 7 Ağustos 2010 Cumartesi günü öğretmen Hatice Şenocak'ın başına gelenler kulağınıza küpe olsun. Ulu orta her plajda "burası kimsenin özel mülkü değil" diyerek tesettüre uygun kıyafetle yüzmeye kalkmayın. Neyse, olayı buraya aynen aktaralım da herkes kendine göre ders çıkarsın.

Yanında beş bayanla birlikte gelen B.P., denizde olan Hatice Şenocak ile 8 yaşındaki oğlu İsmail Hakan'a hakaretler edip darp etti. 'Haşema' olarak bilinen tesettürlü mayo ile denize insanları rahatsız etmemek için kayalıkların arasından girdiğini söyleyen Hatice Şenocak, B.P.'nin, "İran'a Arabistan'a, sizin gibi olan insanların ülkesine gidin." diye bağırdığını söyledi. B.P.'nin çevresinde 5 kişinin olduğunu, ancak diğerlerinin müdahale etmediğini vurgulayan Şenocak, "B.P. gözü dönmüş gibiydi. 'Hadi boğalım' şunu diyordu. Saldırıda dudağım patladı. Bizim az ilerimizde denizde yüzen teyzemin kızına da 'Seni de boğmaya geleceğim' diyordu." şeklinde konuştu.

Saldırıdan sonda üç gün rapor alan Hatice Şenocak, B.P.'nin kendisine "Örümcekler, utanmıyor musun denizi kirletmeye, Atatürk Cumhuriyetini kirletiyorsunuz" diye bağırarak hakaretler ettiğini de belirtti. Şenocak, "Yanımda çocuğum vardı. Çocuğumu sahile çıkarayım dediysem de dinlemediler. Jandarmaya da ben asker karısıyım, hiçbir şey yapamazsınız" diyerek tehdit ettiğini aktardı.

Olayla ilgili suç duyurusunda bulunan Şenocak, ruhsal olarak rencide olduğunu vurguladı. Çok üzüldüğünü, yaşananların çocukları açısından çok büyük bir travma olduğunu kaydeden Şenocak, "Denizin ortasında böyle bir saldırıya maruz kalmak beni çok üzdü. Bir gün sonra görüştüğüm sahildeki insanlar, 'Çocuğun çığlığı yüreğimizi burktu' dediler." dedi.

Şenocak, jandarmanın B.P.'nin ifadesini bile alamadığını, ifade vermeye gelmediğine dikkat çekti.
Kaynak

3 yorum

Adsız dedi ki...

Tamamen Tayyip Erdogan ın suçu,
1.önce baş örtüsü sorununu çözecekmiş gibi ortaya çıkardı ortalığı bulandırdı,keşke çözseydi ama çözemedi artık baş örtülü ve baş örtüsüz inanlar birbirine iyice yan gözle bakmaya başladılar.

2.sonra kürt açılımı çıkardı ama sonucunda kıme ne fayda saglayacagı belli olmayan birşey. madem bir kesime fayda saglayacaktıysa neden tamamlamadı?Daha önceden aynı sofrada oturduğumuz komşular şimdi kürt milliyetçilikleri tuttu bizle artık konuşmuyorlar.yani anlayacagınız boş bir vaadle yıllardır sorunsuz kardeş kardeş, iç içe yaşayan kürt ve türklerin arasına çomak soktu.MİLLETİ BİRBİRİNE DÜŞÜRDÜ SADECE.
şimdi ise ortadaki acil sorunları çözmeye yemiyor bir tarafı,tutmuş anayasa değişikliğine çıkmış devrim anayasasını degiştirecekmiş devrim mi çıktığı var sen önündeki çıkarmış olduğun sorunlara çözüm bulmak için uğraşsana.bukadar servet boşa harcanıyor medya ve tüm insanlar referandumla meşgul ediliyor sonuçta yine milleti birbirine düşürecek.okadar masraf boşa çöpe atılıyor.terör sorununa sen çözüm bulmaz türk askerini maskara edersen asker eşi de sana oy veren,seni başta tutan insanlara böyle çatar(tabiki bunu doğru bulmuyorum)çünkü kocasını terörün ortasında maskara etmişşin oda kuyruk acısı, can sıkıntısı sinir ve stresle böyle bir patlama yapmış.Bu gibi olayların gerisi geride daha yeni başlıyor siz iyi oy verin AKP ye. Allah sonumuzu hayır etsin.

14 Ağustos 2010 23:15
Elektra dedi ki...

@serkanu843

Başörtülülere haşemalılara karşı gösterin bu düşmanca tavır yeni bir şey değil. Özellikle 28 Şubat süreciyle dindarlara karşı baskılar devam ediyor. Plajlarda bikini giydiği için tartaklanan bir kişi bile yoktur ama haşema giydiği için yan gözle bakılan insan çok. Okullarda devlet dairelerinde "devlet gücüyle" başörtülülere zulmediliyor.
Neticede bu bir zihniyet sorunu.

Anayasa değişikliği hayati bir öneme sahip. Bu şekliyle geçerse Anayasa mahkemesinin de eski ağalığı bitecek. Neydi yaptığı ağalık? 411 milletvekilinin desteklediği bir yasayı hakkı olmadığı halde esastan görüşerek iptal etti. Anayasa değişikliği ile Anayasa mahkemesi değişecek. Dolayısıyla vekillerin çıkaracağı bir başaörtüsü yasasını engelleyemeyecek.

Ordu terör karşısında kendisi aciz kalmıştır maalesef (maskara olmuştur demek istemiyorum, burada girmek istemiyorum ama şu Heronlardan generallerin canlı yayında askerlerin öldürülüşünü izlemeleri meselesi var bir de). Sanki teröristler kovalıyo bizimkiler kaçıyo gibi bir izlenim var. Teröristlerin ateşkes kararını zil takıp oynayarak karşılıyoruz.

Son olarak, Açılımdan sonra Türkler, Kürtler veya diğer vadandaşlar arasında en ufak bir husumet doğmadı bence. Türkler Kürtler artık birbirlerine yan gözle bakar oldular tarzı yalan propagandaların etkisini inkar etmiyorum. Ama yapmayın bu kara propagandayı,

Saygılar

15 Ağustos 2010 06:11

Elektrayı haklı buluyorum, muhalefet partilerinin ürettikleri propagandaların hiç biri akıl kârı değil zaten... Hangisini duysam kardeşim sen buna gerçekten inanıyor musun? diyesim geliyor.

2 Eylül 2010 03:21

Yorum Gönder

Yorum yazarken lütfen, hakaret, aşağılama ve küfüre yer vermeyin. Ayrıca Yorum kurallarına aykırı olduğnu düşündüğünüz veya rahatsız olduğunuz yorumları info@islamioteller.net'e bildirebilirsiniz.Teşekkürler...

 
İslami Oteller Hakkımızda ve İletişim İslami Termal Oteller İslami Tatil Köyleri Ege Bölgesi Otelleri Alanya Tatil Yerleri Tesettür Giyim Otel tavsiye et Gizlilik Sözleşmesi Reklam