İslami Oteller
Alternatif Tatil Merkezleri bilgi edinme merkezi... İçkisiz, diskosuz ve tesettürlü hanımlara uygun imkanları olan aile otelleri ve tatil köyleri hakkında aradığınız bütün güncel bilgiler...

Hamitoğlu Otel Alanya Antalya

Alternatif Turizmin en çok tercih ettiği belde olan Alanya'da bir "Alternatifiniz" daha var. Hamitoğlu Otel Alanya şehir merkezine 6 kilometre mesafede olup her 15 dakikada bir otobüs servisi vardır. Otelin sitesinde verilen bilgiler şöyle:

"Daha önce normal çalışmış bu oteli ciddi çalışmalardan sonra İslami turizme kazandırma gayretlerimiz büyük ölçüde Rabb-ı Rahim’in izni ile tamamlanmış bulunmaktadır.

Bizim gayemiz Değerli Müslüman ailelerin yıl boyunca oluşan vücut ve zihin yorgunluklarını atmalarını huzurlu bir şekilde sağlayacak bir tesis oluşturmaktı.

Bu çerçevede ilk dikkat ettiğimiz husus hanımefendilerin deniz ve plajdan en azami nasıl yararlanacakları idi. Otelimizin en güzel yanı da bu olsa gerek; zira etrafımızda hiçbir otel olmadığı gibi yeni bir otelin yapılma şansı da yok.Dolayısıyla denizde otel müşterisi dışında kimse de olmayacak.

Kumsal da hanımefendiler için ayrı bir bölüm olup aileleri dahil hiçbir kimse tarafından rahatsız edilme / rahatsız olma gibi bir durum söz konusu değil. Plajda 250 m2 dinlenme yeri ayrıca fast food alanı ve voleybol sahası mevcuttur.

Otelin etrafı tamamen yeşillikler ile kaplı olup otel içerisinde de belirli yerlerde değişik ağaçlar ve bu ağaçların altlarında dinlenme yerleri mevcuttur.

Güneşin batışındaki tüm kızıllıkları resmedip götürme ve tatil boyunca izleme zevkine erişeceksiniz. Bu da oteli otantik ve adeta ormanın farklı yeşillerine götüren bir atmosfere sürüklüyor insanı..

Otelimizin ikinci büyük özelliği ise otelin dağın yamaçlarından dağın ortalarına kadar 7200m2 lik bir alana yayılmasıdır."

2010 yaz sezonu fiyatı 81 TL, ramazan ayı fiyatı 54 TL, bayram fiyatı ise 74 TL'dir.

4 yorum

nidoş dedi ki...

iyi günler denize eşimizle girme şansımız yokmu teşewkkürle

9 Ağustos 2010 06:50
Adsız dedi ki...

gecen yaz gitmiştik.lüks yer aramayanlar gidebilir bence.odalara cıkarken cok merdiven var bahcede,bu beni cok yoruyordu o sıcakta.birde otele ait sahili çok taşlı denize giremiyorduk.bilseydim gitmezdim...

6 Şubat 2011 03:21
Adsız dedi ki...

Bugün aradım alkollü oldüğunu söyladiler

10 Temmuz 2011 11:47
Adsız dedi ki...

kardeşim alkol varsa neden islami oteller katogorisinde yer alırlar anlamıyorum.

6 Temmuz 2012 06:23

Yorum Gönder

Yorum yazarken lütfen, hakaret, aşağılama ve küfüre yer vermeyin. Ayrıca Yorum kurallarına aykırı olduğnu düşündüğünüz veya rahatsız olduğunuz yorumları info@islamioteller.net'e bildirebilirsiniz.Teşekkürler...

 
İslami Oteller Hakkımızda ve İletişim İslami Termal Oteller İslami Tatil Köyleri Ege Bölgesi Otelleri Alanya Tatil Yerleri Tesettür Giyim Otel tavsiye et Gizlilik Sözleşmesi Reklam