İslami Oteller
Alternatif Tatil Merkezleri bilgi edinme merkezi... İçkisiz, diskosuz ve tesettürlü hanımlara uygun imkanları olan aile otelleri ve tatil köyleri hakkında aradığınız bütün güncel bilgiler...

Başaranlar Termal Gazligöl Afyon

Afyon'a bağlı Gazlıgöl'de bulunan Başaranlar Termal'de biri 1+1 60 metrekarelik ve diğeri 2+1 110 metrekarelik olmak üzereiki çeşit daire var. Küçük olan dairede 3 tonluk, büyük olan dairede 4,5 tonluk havuz var. Ayrıca büyük olan dairede göbek taşı vardır. Küçük dairede 3 kişi rahatlıkla kalabilirken, büyük daire 5 kişi kapasitelidir. Büyük dairenin balkonunuda barbekü yapma imkanı da var.

Tesiste futbol ve basketbol sahalarının yanınsıra at binme imkanı da vardır. Otel yakınında Frig Vadisi, Emre Gölü, İmaret Cami, Karahisar kalesi gibi tarihi mekanlar vardır.

110 metrekare olan odaların günlük fiyatı 1 Nisan 2010'da kadar haftasonları 90 hafta içleri 80 TL, küçük olanların ise hafta sonu 70, hafta içi 60 TL'dir. Otel Afyon Eskişehir karayonunun 20. kilometresinde olup, Gazlıgöl, Başaranlar ceddesindedir.
Afyon'daki diğer kaplıca otelleri
Soydan Termal
Korel Termal Resort
Ömer Termal

2 yorum

Fehmi Akkaya dedi ki...

2010 Ağustos başında 3 gün ailece kaldık. Her villa ve apartta havuz olması çok güzel. Çevre düzenlemesi mükemmel denecek derecede hoşumuza gitti. Çocuklar için çok güzel bir oyun parkı var. Arkadaşınız varsa futbol sahası ve basketbol sahası var. Küçük bir oyun salonu var. Bilorda masa tenisi vs. At, köpek, tavşan ve kümes hayvanlarından oluşan mini bir hayvanat bahçesi var. Ata binebiliyorsunuz ama biz binemedik hafif bir yağmur yağdığı için. Yağmurlu havada binilemiyormuş. İki önemli eksik var. Birincisi yüzme havuzu veya ortak hamam, havuz yok. ikinci eksik ise tesis içinde çay bahçesi, cafe gibi bir yerin olmaması. Vardı aslında böyle bir yer ama faaaliyette değildi. Sorduk ne zaman açılacak diye, iki ay sonra açacaz dediler.

10 üzerinden 8 veriyorum.

31 Ağustos 2010 16:27
yakup dedi ki...

Çok huzur dolu bir ortam.çocuklarınızla zevkli bir tatil istiyorsanız çocuk parkı halı sahası ve küçük bir hayvanat bahçesiyle güzel doğal bir oram.ama beklentilerinize göre tatilden aldığınız zevk değişebilir tabii.mesela kendi yemeğini yapıp çamaşırını yıkıyorsun.çocuklarınızın yaşlarıda önemli küçüklerse parkta sahada oynayarak mutlu olabilirler.amayaşları büyükse sıkılıabilirler.çünkü yüzme havuzu yada başka bir sosyal faaliyet yok.
kendinize özel küçük bir termal havuzunuz var buda gayet güzel ama tatilde insan büyük bir yüzme havuzuda istiyor.biz 30 km uzaklıktaki bir otelin havuzuna gitmek zorunda kaldık.havuz olayı olsa seneye tekrar gitmeyi düşünürüz.

personeli gayet alakalı saat kaç olursa olsun istediğiniz hemen geliyor.en önemlisi güler yüzlüler.temizlk olarak da idare eder.istediğiniz zaman gelip daireyi temizliyorlar.fiyatıda normal biz ailecek memnun kaldık herese gönlünce iyi tatiller...

23 Eylül 2010 07:02

Yorum Gönderme

Yorum yazarken lütfen, hakaret, aşağılama ve küfüre yer vermeyin. Ayrıca Yorum kurallarına aykırı olduğnu düşündüğünüz veya rahatsız olduğunuz yorumları info@islamioteller.net'e bildirebilirsiniz.Teşekkürler...

 
İslami Oteller Hakkımızda ve İletişim İslami Termal Oteller İslami Tatil Köyleri Ege Bölgesi Otelleri Alanya Tatil Yerleri Tesettür Giyim Otel tavsiye et Gizlilik Sözleşmesi Reklam