İslami Oteller
Alternatif Tatil Merkezleri bilgi edinme merkezi... İçkisiz, diskosuz ve tesettürlü hanımlara uygun imkanları olan aile otelleri ve tatil köyleri hakkında aradığınız bütün güncel bilgiler...

KAMPANYA: Sitemize üye olun 2 kişilik 3 gün tam pansiyon tatil kazanın

Değerli ziyaretçimiz,

İki yıla yakın bir süredir faaliyet gösteren sitemiz kısa sürede kendi alanında ilk sıraya çıkmayı başardı. Bu başarıda siz ziyaretçilerimizin tavsiyeleriyle, yorumlarıyla yaptıkları katkıların payı büyüktür.

İslamioteller.net Yönetimi olarak, siz değerli ziyaretçilerimizi sitemizi tavsiye ederek, yorum yazarak göstermiş olduğunuz ilgiyi karşılıksız bırakmak istemedik.

Bu yüzden Bodrum’da 3 gün tam pansiyon tatil kampanyası başlatmaya karar verdik. Sitemize abone olanlardan bir çifte Bodrum’da bu yıl hizmete giren Bal Beach Hotel’de 3 gün tam pansiyon tatil armağan etmeye karar verdik.

Nasıl Katılacaksınız?
Çekilişe katılmak çok basit. Eposta habercisinin altına e-mailinizi yazıyorsunuz ve Abone Ol’a tıklıyorsunuz.

Sonra çıkan penceredeki harfleri alttaki kutucuğa yazıyorsunuz. (Spam’ı engellemek için bu bir zorunluluk).

Daha sonra yazdığınız email’e gelen linki tıklayıp abonelik işlemini bitiriyorsunuz.
Önemli not: Bu işlemi yapmazsanız aboneliğiniz gerçekleşmez ve çekiliş hakkı elde edemezsiniz.

Kampanya süresi ne kadar?

Kampanya 15 Mayıs 2009 saat 17:00’de sona erecektir.

Çekiliş nasıl yapılacak?

Çekiliş bir gün sonra 16 Mayıs 2009 da yapılacaktır.
Çekiliş, internet üzerinden yapılan çekilişlerde en güvenilir site olan random.org üzerinden yapılacaktır. Abone olanların emailleri liste haline getirilecek ve random.org sitesinde rastgele sıraya konması talimatı verilecektir. İlk sıradaki email’in sahibi asil talihlimiz olacak, ikinci sıradaki yedek talihlimiz olacaktır.
Çekiliş videoya kaydedilip islamioteller.net sitesinde yayınlanacaktır.

Nerede, ne zaman, nasıl tatil yapacağım?

Çekiliş sonucunda ödülü kazanan talihlimiz 16 Mayıs-15 Haziran 2009 tarihleri arasında Bal Beach Hotel’de iki kişilik 3 gün tam pansiyon tatil yapmaya hak kazanacaktır. Otelde her şey dahil konseptine dahil hizmetler dışında kalan ürün, aktivite veya hizmetlerin ücretleri ile ulaşım masrafları talihliye aittir.

Aşağıdaki boşluğa emailinizi yazarak hemen abone olabilirsiniz:

Eposta adresinizi girin ve abone olun, İslami Otellerle ilgili kampanyalardan, yeniliklerden ilk siz haberdar olun, hem de bedava tatil kazanın.

Email ile gönderilen onaylama linkini tıklamayı unutmayın

3 yorum

ayse dedi ki...

hiç tatil yapmamış biri için umut verici annelik ve ev hanımlığından bıktım dinlenmek istiyorum çok güzel bir site ve hizmet teşekkürler

14 Nisan 2009 11:29
Adsız dedi ki...

teşekürler umarım ben olurum :) keşke çekiliş sayısı daha fazal olsaydı

6 Mayıs 2009 02:13
bakacaklı dedi ki...

vesile olanlardan Allah cc razı olsun. Umarım tatilma olanağı olmayana çıkar.

8 Mayıs 2009 02:08

Yorum Gönder

Yorum yazarken lütfen, hakaret, aşağılama ve küfüre yer vermeyin. Ayrıca Yorum kurallarına aykırı olduğnu düşündüğünüz veya rahatsız olduğunuz yorumları info@islamioteller.net'e bildirebilirsiniz.Teşekkürler...

 
İslami Oteller Hakkımızda ve İletişim İslami Termal Oteller İslami Tatil Köyleri Ege Bölgesi Otelleri Alanya Tatil Yerleri Tesettür Giyim Otel tavsiye et Gizlilik Sözleşmesi Reklam