İslami Oteller
Alternatif Tatil Merkezleri bilgi edinme merkezi... İçkisiz, diskosuz ve tesettürlü hanımlara uygun imkanları olan aile otelleri ve tatil köyleri hakkında aradığınız bütün güncel bilgiler...

2008 Kurban Bayrami tatili, turlari, otelleri

Kurban bayramı 8 Aralık Salı başlıyor ve Cuma günü son gün. Yani bu yıl ramazan bayramı gibi kurban bayramı tatili de dokuz gün. Bu kadar uzun tatil olunca elbette hem dinlenip hem de eğlenebileceğimiz en uygun yerler termal oteller.

Bazı termal oteller kurban bayramı için özel hazırlıklar yapıyorlar. Kimi fiyatlarını indiriyor, kimi fırsat bu deyip fiyatlarını yukarı çekiyor.

Muhafazakar kesimin gidebileceği en meşhur yerlerden Caprise palace termal otel'de kampanyalar hız kesmiyor. Son olarak "1 hafta kal, 2. hafta bizden" kampanyası başlattılar. Termal havuzları da olan Kapris otel bayram tatilcileri için iyi bir yer olabilir.

Ayrıca Roza Resort, Oruçoğlu Termal, Korel Termal, Ömer Termal otelleri de tercih edilebilir.

Bera otel de bayrama özel hazırlıklara başlamış. Muazzez Ersoy ve Orhan Ölmez konserleri tatilciler için tercih sebebi olabilir.

Kurban bayramı kışın ortasına denk geldiği için kayak merkezleri de tercih edilebilir. Uludağ, Bolu, Kartalkaya, Elmadağ, Palandöken kayak merkezleri otelleri de dokuz günlük tatil için tercih edilebilecek yerlerden.

Yurtiçi dar gelenler için kurban bayramı yurt dışı turları da unutulmayacak bir tatil için seçenekler arasında. Birçok tur şirketi kurban bayramı tatil turlarını şimdiden hazırlamış. Prag, Viyana, Amsterdam gibi Avrupa'nın köklü ve tarihi şehirlerinde gezinti yapmak isityorsanız bu seçeneği de bir kenara not etmekte fayda var.

0 comments

Yorum Gönder

Yorum yazarken lütfen, hakaret, aşağılama ve küfüre yer vermeyin. Ayrıca Yorum kurallarına aykırı olduğnu düşündüğünüz veya rahatsız olduğunuz yorumları info@islamioteller.net'e bildirebilirsiniz.Teşekkürler...

 
İslami Oteller Hakkımızda ve İletişim İslami Termal Oteller İslami Tatil Köyleri Ege Bölgesi Otelleri Alanya Tatil Yerleri Tesettür Giyim Otel tavsiye et Gizlilik Sözleşmesi Reklam