İslami Oteller
Alternatif Tatil Merkezleri bilgi edinme merkezi... İçkisiz, diskosuz ve tesettürlü hanımlara uygun imkanları olan aile otelleri ve tatil köyleri hakkında aradığınız bütün güncel bilgiler...

İslami Oteller hakkındaki yorumlar

Sitemizde tanıtılan otellerle ilgili hergün onlarca yorum yapılmakta. Doğal olarak bu yorumların kimi müsbet kimi de menfi. Daha önce de belirttiğimiz gibi "Bizim işimiz sadece tanıtımdır. Bu tür otelleri veya tatil köylerini arayanlara yardımcı olmaktır."
Yapılan yorumlar da gösterdi ki aslında tatilcilere en çok yardımı biz değil ziyaretçiler yorumlarıyla yapıyorlar.

İslami olarak tabir edilen oteller ve tatil köyleriyle ilgili yapılan yorumlarda dikkati çeken en önemli husus bu otellerin çok pahalı olması. Hatta bu konuyla ilgili bir de anket hazırlamıştık.

Çıkan sonucu sizlerle de paylaşmıştık. Ankete katılanların büyük çoğunluğu (%56) bu otellerin diğer otellerden daha pahalı olduğu yönünde görüş bildirmişti.

Otellerin pahalılığının yanında ziyaretçi görüşlerinden de anlaşıldığı üzere bu konaklama merkezlerindeki hizmet, temizlik, yiyecek, içecek, havuzlar, aktiviteler ile ilgili çok sayıda şikayet geliyor.

Memnun kalmadığınız otelden paranızı geri isteyebilirsinizİstanbullu bir vatandaş bir seyahat acentası ve otel hakkında ödediği ücret karşılığında yeterli hizmet alamadığı gerekçesiyle dava açtı ve kazandı. Mahkeme acenta ve otelin davacı vatandaşın ödediği 1400 ytl'yi iade etmesine karar verdi.

Burada yapılan yorumların bir kısmının inanılmaz derecede şaşırtıcı olduğu (dışkılı havuzu temizlemediler, 1 gün kaldık bir haftalık ücret ödedik vs) ortada. Bunun gibi durumlarla karşılaştığınızda durumu belgeleyip paranızı geri isteyebilirsiniz.

2 yorum

Anonim dedi ki...

Davanın kazanılması cesaretlendirici herkes cesur olmalı insanlar oraya hayellerle gidiyorlar senelik birikimlerini feda ediyorlar o paralar kolay kazanılmıyor hele bu zamanda .....Oteller hiç değilse reklamlarında abartılı olmamalılar özellikle havuzlar şişirme en güzel reklam MEMNUNİYETTİR bence .. Ayrıca yorum yazan arkadaşlar isimlerinin arkasında durarak daha gerçekçi olmalılar...

16 Ekim 2008 00:09
Anonim dedi ki...

KARYE OTEL SİDE.ben 7-12 temmuz döneminde karye otelde kaldım.oteli çok beğendim ama hizmet malesef sıfırdı,
otel odasına 14,00 da gireceğimize 15,00 da girdik.
odamız söylememize rağmen örümcek ağıyla,böcek ölüleriyle doluydu.kilmanın kumandası yoktu söyledik 5gün boyunca gelmedi.
yemekler internette verilen menüden çok farklıydı.tatlı diye su tadı veren kemalpaşa ve şekerpare standarttı.14.30-17.30 arası pide ve gözleme diye bişey kesinlikle yok.sadece 17 de ev yapımı poça ve kek geliyordu.
otelde soğuk içecek bulmak zor.
denize 300 mt. mesafesi aslında 600-700 mt arasıdır.fazla uzatmaya gerek yok bu otelde hizmet diye bir şey yok.

13 Temmuz 2010 10:18

Yorum Gönderme

Yorum yazarken lütfen, hakaret, aşağılama ve küfüre yer vermeyin. Ayrıca Yorum kurallarına aykırı olduğnu düşündüğünüz veya rahatsız olduğunuz yorumları info@islamioteller.net'e bildirebilirsiniz.Teşekkürler...

 
İslami Oteller Hakkımızda ve İletişim İslami Termal Oteller İslami Tatil Köyleri Ege Bölgesi Otelleri Alanya Tatil Yerleri Tesettür Giyim Otel tavsiye et Gizlilik Sözleşmesi Reklam